8 راه برای داشتن ازدواجی سالم

پنجشنبه 22 مهر 1395 06:42 ب.ظ

 

8 راه برای داشتن ازدواجی سالم

 • 8 راه برای داشتن ازدواجی سالم
  ازدواج نوعی محافظ زندگی و در واقع کمربند ایمنی آن محسوب می شود.

  به گزارش آوای سلامت، این را دکتر لیندا ویت، جامعه شناس دانشگاه شیکاگو گفته است و در ضمن به این نکته نیز اشاره کرده که ما می‌توانیم بسیاری از رفتارهای سالم زندگی از قبیل رژیم غذایی خوب، ورزش و اجتناب از سیگار را با ازدواجی سالم بسط دهیم.

  زمانی که زوجین از عادات سالم هم تقلید می کنند، ازدواج می تواند به یکی از سالم ترین گام های زندگی تبدیل شود.

  به گفته محققان دانشگاه بریگهام یانگ، وقتی پای سلامت به میان می آید، زوجین می توانند آیینه همدیگر باشند.

  این یعنی وجود یک مرد بیمار در زندگی، شاید نشان دهنده این باشد که همسر او نیز از نظر سلامتی در وضعیت مناسبی قرار نداشته است. زوج ها در یک محیط مشترک زندگی می کنند و از نظر بسیاری از مولفه های سلامت با هم اشتراکات زیادی دارند.

  بهترین شانس برای یک زوج داشتن یک زندگی سالم است. شما در کنار همسر خود نه تنها سلامتی و طول عمر خود را افزایش می دهید بلکه با یکدیگر موقعیت های شگفت انگیزی را می سازید و تجربه می کنید.

  در اینجا 8 راه برای داشتن ازدواجی با سلامتی کامل ارائه شده است:

  با هم ورزش کنید: تحقیقات نشان داده اند که پیاده روی روزانه زوجین با یکدیگر متابولیسم بدن آنها را نسبت به زمانی که تنها به ورزش می پردازند، بیشتر می کند ضمن این که منجر به آزاد شدن اندورفین یعنی هورمون احساس خوب و اکسی توسین می شود.

  این روند جریان خون را در مغز افزایش می دهد و منجر به افزایش ایمنی و سلامت روان زوج ها می شود.

  با هم وزن کم کنید: به عنوان یک زوج سالم به خودتان بگویید سلامتی و بدن ما ارزش این را دارد که تلاش کنیم تغذیه درست و تمرین های ورزشی مناسب داشته باشیم.

  رژیم غذایی تان را اصلاح کنید: رژیم غذایی مردان پس از ازدواج سالم تر می شود. چرا که به پیروی از عادت های غذایی همسر خود اغلب غذاهای سالم تری تناول می کنند. مطالعات نشان داده که مردان پس از تاهل، مقدار کمتری چربی، نمک و شیرینی در مقایسه با دوره مجردی مصرف می کرده اند.

  البته در یک مطالعه مشخص شد زنان که خرید خانه و آشپزی را بیشتر از همسرشان انجام می دهند، مقدار بیشتری چربی و کالری مصرف می کنند.

  به همین دلیل احتمال مواجهه با افزایش وزن در زنانی که تازه ازدواج کرده اند بیشتر است. در مجموع می توان نتیجه گرفت که بهتر است زنان رژیم سالم غذایی خود را بعد از ازدواج نیز ادامه دهند و مردان از عادت های غذایی زنان پیروی کنند.

  مانند یک مرد ورزش کنید: اگر همسرتان گلف یا تنیس بازی می کند، دوندگی یا پیاده روی می کند، عضو تیم بسکتبال است و یا فعالیت فیزیکی دیگری را دنبال می کند، به عنوان همسر به همراه او بروید و در صورت امکان در تمرین یا بازی با او همراهی داشته باشید. در غیر این صورت سعی کنید حداقل تمرین های روزانه خود را ادامه و از آنها باز نمانید.

  برای کاهش استرس تمرین کنید: ازدواج های ناخوشایند با سلامت نبودن زن و مرد ارتباط دارد. بر اساس تحقیقات، زنان و مردانی که دارای نگرانی های بعد از ازدواج هستند، استرس بیشتری نسبت به بقیه دارند. مانند فشار خون و فاکتورهای دیگر که ریسک حمله قلبی و سکته را افزایش می دهند. تنش های ازدواج همچنین با افسردگی، بیماریهای لثه و زخم های معده در ارتباط است.

  تعطیلات را فراموش نکنید: تحقیقات نشان داده زوج هایی که از تعطیلات سالیانه خود استفاده کرده اند، به مراتب کمتر از بقیه ریسک مرگ را تحمل کرده اند. استفاده مثبت از تعطیلات سالیانه (برای سفر کردن یا گذراندن وقت با خانواده و دوستان نزدیک) کمک شایانی به کاهش استرس در دراز مدت دارد.

  در کنار این مزیت، تعطیلات زمان کافی برای داشتن تمرین های بیشتر را در اختیار شما قرار می دهد که این نکته نیز می تواند بر سلامت شما موثر باشد.

  در مقابل سلامت هم مسئول باشید: این نکته ثابت شده که زنان معمولا با تهیه غذاهای سالم و تلاش در جهت تشویق اعضای خانواده در سمت فعالیت های مثبت و سالم، مسئولیت سلامت خانواده را بر عهده دارند. شاید این زنان در مورد توصیه هایی مانند مصرف غذاهای سالم یا خواب سر وقت، از همسرشان گلایه هم داشته باشند، و این بد نیست.

  چرا که تحقیقات نشان داده اند در خانواده ای که زن و مرد کارمند هستند، اگر زن تمام وقت کار کند سلامت مرد تا 25درصد کاهش می یابد! نتیجه اینکه زن و شوهر باید مسئول سلامت یکدیگر باشند.

  اصول زندگی سالم را یاد بگیرید:
  پایه یک زندگی سالم غیر قابل انکار است. بیدار شدن و 30 دقیقه ورزش یا بیشتر، خوردن پروتئین، انتخاب میوه و سبزیجات مناسب، غلات، خوردن گوشت بدون چربی به عنوان غذای اصلی، داشتن نگرش مثبت، خواب کافی در شب و همینطور خوردن مولتی ویتامین و … همه و همه می توانند صحیح باشند.

  این ثابت شده است که عقل سالم به تنهایی می تواند سلامتی را به شما انتقال دهد ولی اگر با شریک زندگی خود این را به اشتراک گذارید بیشتر برای انجام این کارها راغب خواهید بود.


 

کودکان هوش را از مادر به ارث می برند یا پدر؟

پنجشنبه 22 مهر 1395 01:50 ب.ظ

 

کودکان هوش را از مادر به ارث می برند یا پدر؟

 • کودکان هوش را از مادر به ارث می برند یا پدر؟

  تحقیقات دانشمندان نشان می‌دهد که زنان به خاطر داشتن دو کروموزوم X احتمال بیشتری برای انتقال ژن هوش به فرزندانشان دارند.

  دانشمندان - مادر را مسئول به ارث رسیدن هوش و ذکاوت فرزندان می‌دانند.

  تحقیقات اخیر دانشمندان نشان می‌دهد که کودکان هوش خود را از مادرشان به ارث می‌برند. بر اساس گزارش ایندیپندنت، به گفته این دانشمندان پدر در به ارث رسیدن میزان هوش و ذکاوت به کودکان هیچ دخالتی ندارد.

  تحقیقات دانشمندان نشان می‌دهد که زنان به خاطر داشتن دو کروموزوم X احتمال بیشتری برای انتقال ژن هوش به فرزندانشان دارند.

  این در حالی است که مردان فقط یک کروموزوم X دارند و علاوه بر این دانشمندان اکنون بر این باورند که ژن حامل عملکردهای شناختی پیشرفته که از پدر به ارث می‌رسد ممکن است به طور خودکار غیرفعال شوند.

  مطالعات آزمایشگاهی با استفاده از موش‌های اصلاح ژنتیک شده نشان داد که کسانی که با یک دوز اضافی از ژن مادر به دنیا آمده‌‌اند مغزی بزرگ و جسمی کوچک دارند اما این موضوع در مورد کسانی که این دوز اضافی را از پدرانشان به ارث برده‌اند بلعکس است یعنی مغزی با حجم کوچکتر و جسمی بزرگتر دارند.

  این موضوع یک پیوند قوی میان کودک و مادر ایجاد می‌کند و تصور می‌شود احساس امنیتی که به این واسطه در کودکان ایجاد می‌شود به آنها اجازه می‌دهد تا به کشف جهان بپردازند و در حل مشکلات اعتماد به نفس داشته باشند.

  علاوه بر این، به گفته محققان مادران تمایل دارند به کودکانشان در حل مشکلات کمک می‌کنند به جای اینکه آنها را راهنمایی کنند تا با استفاده از پتانسیل بلقوه خود به رفع مشکلاتشان بپردازند.

  منبع: تسنیم


 

خوانندگی کیانوش رستمی در خندوانه (فیلم)

پنجشنبه 22 مهر 1395 01:29 ب.ظ

 

 • [unable to retrieve full-text content]

 

رونمایی ایرانسل از جدیدترین پروژه‌هایش

چهارشنبه 21 مهر 1395 02:27 ب.ظ

 

رونمایی ایرانسل از جدیدترین پروژه‌هایش

 • رونمایی ایرانسل از جدیدترین پروژه‌هایش
  رونمایی ایرانسل از جدیدترین پروژه‌هایش9 پروژه جدید شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل مبتنی بر فناوری‌های باند پهن، صبح روز شنبه 10 مهر ماه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونان این وزارتخانه در ساختمان مرکزی ایرانسل افتتاح شد.

  به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در این مراسم چهارده هزار و پانصدمین Node باند پهن ایرانسل در شلمچه راه‌اندازی شد، تجمیع فرکانس نسل 4G+ همراه FDD برای نخستین بار در ایران و تست نسل پنجم تلفن همراه 5G با دستیابی به سرعت 1.2 گیگابیت بر ثانیه آزمایش شد، سرویس‌های تماس بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) و تماس بر بستر وای فای (VoWiFi) برای نخستین بار در ایران ارایه شدند و ضمن رونمایی از نسخه ششم پروتکل اینترنت (IPv6)، سامانه پرداخت NFC و سیم‌کارت‌های جدید ایرانسل با عنوان سیم‌کارت‌های چندشماره‌ای، سیم‌کارت گردشگر و سیم‌کارت کودک رونمایی شدند و به بهره‌برداری رسیدند.

  علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل ایرانسل در این مراسم گفت: افتتاح و بهره‌برداری از شبکه نسل چهار ثابت TD-LTE برای نخستین بار در ایران در تمامی استان‌های کشور صورت می‌گیرد و تا پایان سال 95 تمامی مراکز استان‌ها و 70 شهر تحت پوشش این فناوری قرار خواهند گرفت.

  حجم 1200 ترابایتی مصرف روزانه دیتا

  وی در خصوص حجم مصرف دیتای روزانه از ابتدای راه‌اندازی اینترنت پهن باند ایرانسل در شهریور 93 اظهار داشت: میزان مصرف روزانه به 1200 ترابایت رسیده و سرانه دیتای همراه مشترکان ایرانسل 10 برابر و رشد ترافیک روزانه دیتای همراه 25 برابر شده است و از سوی دیگر نرخ تاخیر (Latency) تا 20 برابر کاهش یافته و سرعت تجربه شده توسط مشترکان به 100 برابر افزایش یافته است.

  5.4 میلیون گوشی LTE در شبکه ایرانسل

  به گفته مدیرعامل ایرانسل، تعداد گوشی‌های نسل چهارم در شبکه ایرانسل 3.7 برابر شده و به 5.4 میلیون رسیده است. همچنین تعداد کل گوشی‌های هوشمند در شبکه ایرانسل 27.5 میلیون گوشی، مشترکان دیتا 27 میلیون نفر و ضریب نفوذ گوشی‌های هوشمند 60 درصد است.

  رشد 25 برابری مصرف دیتا در شبکه ایرانسل

  وی افزود: در مقایسه روند مصرف جهانی دیتا با رشد ترافیک ایرانسل در دو سال منتهی به 2016، مصرف دیتا در دنیا دو برابر و در ایرانسل 25 برابر شده است.

  دزفولی درباره سرعت دیتا در شبکه پهن باند ایرانسل نیز گفت: سرعت استفاده از 4G در مقایسه با 2G، یکصد برابر و متوسط سرعت استفاده از 4G نیز 10 مگابیت بر ثانیه است و سرعت استفاده از 3G در مقایسه با 2G نیز 20 برابر است.

  وی افزود: با رشد 10 برابری سرانه پهنای باند مشترکان ایرانسل، بیشترین سهم ترافیک دیتای کشور متعلق به ایرانسل است و این اپراتور از کامل‌ترین زنجیره فناوری‌های پهن باند بی‌سیم و گسترده‌ترین و سریع‌ترین شبکه اینترنت کشور برخوردار است. به گفته وی، ضمن کاهش 20 برابری نرخ تاخیر، سرعت تجربه شده توسط کاربران نیز 100 برابر شده و بیشترین تعداد کاربران اینترنت و پهن باند کشور نیز متعلق به ایرانسل است.

  آمار ترابردپذیری در شبکه ایرانسل

  مدیرعامل ایرانسل در گزارشی درخصوص نتایج ترابردپذیری در شبکه ایرانسل نیز توضیح داد: تقاضای مهاجرت به ایرانسل از همراه اول 39 هزار و 910 تقاضا بوده که از این میزان با 18 درصد موفقیت، هفت هزار و 130 شماره به شبکه ایرانسل وارد شده است.

  وی افزود: همچنین تقاضای مهاجرت به ایرانسل از رایتل 7700 شماره بوده که با موفقیت 24 درصدی، 1832 شماره مهاجرت کردند و در مجموع 47 هزار و 610 شماره به شبکه ایرانسل وارد شده است.

  به گفته دزفولی، طبق آمار اعلام شده از مرکز ترابرد، میزان مهاجرت از شبکه ایرانسل به همراه اول 5249 درخواست بوده که با 68 درصد موفقیت سه هزار و 547 شماره از ایرانسل به همراه اول مهاجرت کرده‌اند و تعداد درخواست‌ها برای مهاجرت از ایرانسل به رایتل دو هزار و 650 شماره بوده که با 81 درصد موفقیت، دو هزار و 149 شماره به رایتل مهاجرت کرده‌اند و به طور کلی میزان تقاضای ورود به شبکه ایرانسل 47 هزار و 610 شماره و تقاضای خروج از شبکه ایرانسل هفت هزار و 944 شماره بوده است.

  لیست کوتاه اپراتورهای مجازی در ایرانسل

  وی درباره روند مذاکرات با متقاضیان پروانه اپراتوری مجازی تلفن همراه گفت: از 22 درخواست پروانه MVNO که به رگولاتوری ارایه شده، تاکنون 60 جلسه با آنها برگزار شده و لیست کوتاهی شامل هشت متقاضی جهت مذاکره قراردادی آماده شده است.

  دزفولی افزود: ما قصد داریم تا با همه متقاضیان پروانه MVNO همکاری کنیم و به همین دلیل هم درصورتی که طرح تجاری متقاضی پذیرفته نشود، به آنها پیشنهادات همکاری خود را ارایه خواهیم داد تا بتوانیم با همه آنها به شکل‌های دیگری همکاری کنیم.

  درآمد 262 هزار میلیارد ریالی دولت از ایرانسل

  مدیرعامل ایرانسل، درآمد دولت از این اپراتور طی 10 سال گذشته را 262 هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: پرداخت مستقیم ایرانسل به دولت در این سال‌ها 185 هزار میلیارد ریال بوده است.

  وی همچنین کل سرمایه‌گذاری ایرانسل تا مرداد ماه سال 95 را معادل 6.3 میلیارد دلار و کل سرمایه‌گذاری خارجی را دو میلیارد دلار عنوان کرد.

  روند شبکه‌های باند پهن جهان

  دزفولی با ارایه گزارشی از روند فعالیت شبکه‌های باند پهن موبایل در جهان گفت: در حال حاضر 603 شبکه 3G در 216 کشور جهان با 2.1 میلیارد مشترک و 322 شبکه 4G در 133 کشور جهان با 1.1 میلیارد مشترک فعالیت می‌کنند و در سال‌های 2013 تا 2015 نیز 76 شبکه TD-LTE در 43 کشور جهان راه‌اندازی شده و 93 شبکه در 60 کشور نیز در حال راه‌اندازی است.

  وی درباره روند جهانی رو به رشد کاربران نسل چهارم تلفن همراه نیز افزود: تا سال 2010 حدود 60 درصد مشترکان LTE تحت پوشش شبکه‌های LTE پیشرفته هستند و 12.45 درصد از مشترکان جهانی موبایل را مشترکان LTE تشکیل می‌دهند و طبق آمار، تا پایان سال 2020 ارتباط LTE به 2.5 میلیارد می‌رسد.


 

جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

شنبه 17 مهر 1395 12:09 ب.ظ

 

جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

 • جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

  عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی که برای طرفداران خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند. عکس های سلفی بازیگران و هنرمندان بسیار به چشم می خورد. 

  عکس یادگاری دو مجری برنامه کودک از دو نسل متفاوت. ملیکا زارعی در کنار بانو گیتی خامنه که امیدواریم هرکجا هستند سلامت و سرزنده باشند. مشاهده این عکس از معدود مواقعی است ;i باعث میشود به کودکان نسل جدید فخر بفروشیم و در مقام مقایسه شرایط آن موقع و این موقع، کم نیاوریم! یک ضرب المثل معروفی هست متشکل از ماه و گردون و زمین و این حرف ها، دقیقاً همان!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عباس غزالی عکسی از طراحی خلاقانه یکی از هواداران هنرمندش را به اشتراک گذاشت. بار ها گفته ام و متذکر شده ام که این عزیزان هنرمند بهتر است هنر و خلاقیتشان در جای بهتری صرف کنند که عایدی برایشان داشته باشد. مثلاً همین عزیزی که این طراحی را خلق کرده، اگر به خود و هنرش بها دهد از لحاظ قوه تخیل یک پا هایائو میازاکی میشود! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)شبنم مقدمی در حال صافکاری پیش از حضور در مقابل دوربینِ کار جدیدشان. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سلفی آرش میراحمدی در کنار پسر زنده یاد پروفسور حسابی، یکی از بزرگترین افتخارات تاریخ علم و دانش کشور. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)خوشحالی بی حد و حصرِ راما قویدل (خودتان شدتش را میبینید!) از اینکه توانسته با رضا توکلی همکاری کند. اینکه این همکاری در چه حوزه ای است، چیزی عنوان نشده ولی این حجم از خوشحالی بعید است صرفاً بخاطر یک پروژه سینمایی/تلویزیونی باشد! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سلفی اشکان دژاگه با دخترهای عزیزش، پیش از آنکه با پای مصدوم راهی اردوی تیم ملی در ارمنستان بشود. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)شرمنده بهاره خانم که تغییرات فصلی و طبیعتِ کائنات نمیتوانند انتظارات شما را برآورده کنند. من شخصاً عذر میخواهم! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)یادم باشد در روز بازیگر (یا روز محیط بان!) یک تقویم جیبی برای نفیسه خانم بگیرم که انقدر از قافله عقب نباشد! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)شهرام قائدی چالش عکسِ “خسته و داغان ولی امیدور” به راه انداخته است. در مورد این چالش ها، جای دارد یادی بکنیم از قهرمان محبوب کشورمان، سعید عبدولی و هر چی که هست! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)برخی عکس ها هم هستند دلیل خاصی برای ثبتشان وجود ندارد. همین طوری دورهمی عکس گرفته اند. مثل همین عکس بهراد خرازی، جلیل فرجاد و دخترش مارال خانم. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)– انقدر با زخمت وَر نَرو بچه! جاش میمونه!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عکس بالا: وقتی بالاخره پیامت را Seen میکند.
  عکس پایین: وقتی پس از Seen، بدون جواب، آفلاین میشود.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سعید عرب طی این پست از موضوع بسیار مهم و حیاتی برای فالوئر ها، یعنی رنگ مورد علاقه اش پرده برداشت. اظهار نظری که موجی توأمان از خوشحالی و ناراحتی را در جای جایِ کشور به راه انداخته است.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)همراه داشتن کلاه شاپو، لنگ، کت شلوار مشکی و پیراهن سفیدِ 3 دکمه در این کنسرت الزامی است.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عکس پاییزی شهره سلطانی را بیخیال، کپشن چی میگه؟! سه گزاره ی کاملاً مجزا و متفاوت که به طرز متحیرالعقولی از یکدیکر استنتاج شده اند! واقعا چنین نتیجه گیری ای هنر میخواهد و شهره سلطانی یک هنرمند واقعی است! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)مهر برای ما به رنگ نارنجی است. نارنجیِ برترین هایی! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)بهاره افشاری به کمک دوستانی که حواسشان به همه چیز هست، توانست صفحه اش را پس بگیرد. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عکس زیبای امیرغفارمنش با فرزند نازنینش که او را در آغوش گرفته، حدود پانزده سال پیش. لازم به ذکر است که فرآیند پُر شدن موهای یک نوزاد نهایت 2 سال طول میکشد ولی فرآیند سپید شدن موها بالای 15 سال.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)این هم عکس پاییزی علی دایی سوار بر اسب فوق العاده زیبایش. همان اسبی که احتمالاً شایعات عجیب و غریبی درباره اش شنیده اید، مثلا اینکه: “علی دایی روزی 40 میلیون خرج اسبش میکند” و یا “علی دایی اسبش را با لامبورگینی آونتادور طاق زده است”،

  حتی این جمله که “اسب علی دایی عصر ها با ماشین خودش به هایپر مارکت میرود و خرید روزانه را انجام میدهد” و خیلی جملات تخیلیِ دیگر که همیشه در کنار نام علی دایی نقل شده و دهان به دهان گشته است.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)علیکم الهِلو. آرمین جان فکر نمیکنی اسکوترِ مورد استفاده کمی برای گروه سنی شما نامناسب باشد؟! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)حافظ ناظری نوید یک خبر خوب برای اهوازی ها را داده. خبری که طبیعتاً درمورد کنسرت اش نیست، چون همه میدانیم لغو خواهد شد! خلاصه پیشاپیش مبارک باشد. انشاالله به پای هم پیر شوید حافظ جان. (این واژه “پیشاپیش” خیلی واژه خوبی است و هر بازه زمانی را پوشش میدهد، از یک روز تا 40 سال. ما تبریکمان را گفتیم، حالا هر وقت خودش خواست میتواند دست بکار شود!) 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)یادی کنیم از مرتضی پاشایی عزیز که جای صدایش این روزها خیلی خالی است. روحش شاد و یادش گرامی. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)نفس عمیق بکش مانی جان و به خودت مسلط باش! اگر نفس جواب نداد از این مشماها فوت کن. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)مسعود جعفری جوزانی و دخترش سحر به همراه حبیب رضایی به تماشای ماتریوشکا رفته بودند که این عکس را پس از تماشایش با خالق آن گرفتند. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)آزیتا ترکاشوند رفته بود عکس هایی که هفته پیش در آتلیه سر کوچه شان گرفته بود را تحویل بگیرد که این عکسِ سرشار از خلاقیت را گرفت.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)خاله نسرین مقانلو در حال خداحافظی با پسرش پیش از بازگشت به وطن. ما که متوجه نشدیم سخت ترین لحظه زندگی آدمی کدام لحظه است. لحظه خداحافظی از عزیزان یا لحظه بازگشت به وطن؟! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)خاطره حاتمی در تعجب و عجز از انسان. شاید ندانید و برایتان جالب باشد که خاطره حاتمی خودش یک آدم فضایی است، بخاطر همین رفتار انسان ها برایش انقدر عجیب و غیرقابل هضم است.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)هزار آفرین به بچه های تیم ملی نوجوانان فوتبال که توانستند خیلی راحت به جام جهانی صعود کنند. عرض تبریک و خسته نباشید دارم خدمت این عزیزانِ آینده دار، علی الخصوص طه شریعتی ستاره تیم، همچنین تبریک به عباس چمنیان مربی خوب تیم ملی نوجوانان. جواد نکونام هم با این پست این صعود را تبریک گفته است. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)قالی خانمِ کرمانی… ببخشید، نیکی خانمِ کریمی در حال رفتن سر کار این سلفی صبحگاهی را گرفتند.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)هادی جان کاظمی هم با این سلفی تولد برادرش آقا حامد را تبریک گفت. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سحر دولتشاهی برای تسکین حالِ این روز هایش که با شدت گرفتن بادهای موسمی برخاسته از خاک یونان، مشوش تر شده، به قدم زدن و عکاسی روی آورده است! سخت نگیر سحر جان، همه چیز درست میشود! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)ویدئوی خنده داری که رضا عطاران از سریال نوستالژیک ساعت خوش مربوط به 22 سال پیش به اشتراک گذاشت و خنده های ترانه علیدوستی در واکنش به این ویدئو.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سحر دولتشاهی، مهسا همتی و پگاه آهنگرانی در نمایی از فیلم سینمایی “لابی” ساخته ی محمد پرویزی کارگردان کم نام و نشانِ سینما که در مراحل پایانی ساخت قرار دارد. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)این عکس را محض احتیاط در کنار یک لیوان آب قند مشاهده کنید!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)لادن خانم مستوفی از نمایی متفاوت در نمایش سقراط که به شب های پایانی اجرایش نزدیک شده است. نمایشی که ارزش چند بار تماشا دارد و به شدت توصیه میشود. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)متاسفانه ننه علی به رحمت ایزدی پیوست و علیِ عزیز را با خاطرات و جای خالی اش تنها گذاشت. سخت ترین کار دنیا تسلیت گفتن و ابراز همدردی با کسی است که مادرش را از دست داده. آرزوی صبر و بردباری دارم برای علی مسعودی، همین. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)مجید صالحی، نوید محمدزاده و الهام حمیدی در مراسمی که نه بخاطر بازگشت غرور آفرین خانمِ حمیدی به وطن، بلکه در راستای حمایت از مبتلایان به اعتیاد برگزار شده بود.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)متین ستوده و آلبرت اینشتین در پشت صحنه یکی از کنفرانس های علمی پروفسور در مونیخ.
  (آرزوی سلامتی داریم برای سعید خان پورصمیمی)
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)تبریک به فرهاد خان اصلانی که برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره فیلم باتومی گرجستان شده است. در اینجا هم به همراه جایزه اش که یک اسب دریاییِ طلایی است (!) در کنار مهتاب کرامتی که داور این جشنواره بود این عکس را گرفته است.

  پ.ن: اسب دریایی تنها جانوری است که در آن ها عمل بارداری و زایمان بر عهده جنس مذکر می باشد. گفتم شاید برایتان جالب باشد! البته اسب های آبی با آن هیکلِ گولاخ و خسته شان این قضیه را به خودشان نگیرند، ما مخلصشان هستیم، روی سخنمان با اسب های دریایی بود.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سلفی نوید محمدزاده و رفیقش در کنار بهمن خان مفید، یکی از سوپراستار های سینمای قبل از انقلاب. دورهمی کوچکی که فقط همین عزیزان در آن حضور داشتند و خبری از حاجی نصرت، رضا پونصد، علی فرصت و کریم آب منگل نبود.  
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)وارد مشکلات و دعوای شخصی سیروان با خودش نمی شویم. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)متاسفیم برای علی پهلوان که خودش از اینکه به ایران بازگشته و قرار است دوباره بخواند، خبر ندارد!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عکس یادگاری هدی زین العابدین با سیامک عباسی پس از کنسرت دیشب. هدی با تاکید روی “دوست خوب قدیمی من” خواسته بگوید که او قیافه سیامک را قبلاً دیده بود و یک – هیچ از بقیه مردم جلو است!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)با این عکس از بهنام تشکر و سارا رسولزاده در نمایی از تئاترشان، این شماره را هم به پایان میرسانیم. تا فردا، یا علی.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

  برترین ها


 

پیشنهاد اغوا کننده سونی برای Xperia XZ، باعث تمام شدن پیش فروش این گوشی در 45 دقیقه شد

چهارشنبه 7 مهر 1395 07:58 ب.ظ

 

پیشنهاد اغوا کننده سونی برای Xperia XZ، باعث تمام شدن پیش فروش این گوشی در 45 دقیقه شد

 • پیشنهاد اغوا کننده سونی برای Xperia XZ، باعث تمام شدن پیش فروش این گوشی در 45 دقیقه شد

  این مورد تا پیش از این برای گوشی های چینی بسیار زیاد اتفاق افتاده بود که در مدت زمان کوتاهی پیش فروش آنها به پایان برسد و عبارت "تمام شد" در صفحه خرید آنها ظاهر شود ولی به نظر پیشنهاد گوشی جدید و تازه وارد سونی Xperia XZ آنقدر اغواء کننده بوده که این شرکت توانسته تمام موجودی در نظر گرفته شده برای پیش فروش این گوشی در تایوان را در عرض 45 دقیقه پیش فروش کند.

  امسال مسلماً بهترین سال فروش گوشی های سونی نخواهد بود و جهش این شرکت از استراتژی قبلی به سمت فروش گوشی های سری Xperia X فصل جدیدی در محصولات غول ژاپنی خواهد بود. البته نکته جالب با ورود گوشی های سری X این بوده که سونی بدون کوچکترین سر و صدایی قیمت این محصولات را نیز بالا برده است.

  اما برگردیم سر موضع بحث خودمان. در پیش فروش این گوشی به خریداران در تایوان یک داک شارژر بی سیم، حافظه 16 گیگابایتی با رابط USB Type-C دو قاب محافظ گوشی که یکی از نوع کتابی و دیگری قاب پشتی است نیز به عنوان هدیه اعطا می‌شود و همین عامل به نظر آنقدر جالب و تحریک کننده بوده که سونی بتواند در سرزمین مادری HTC با این سرعت محصولات خود را به فروش برساند.

  البته جالب تر آنجاست که سونی قول داده تا دور دوم پیش فروش های خود را هم آغاز کند و در این دور علاوه بر موارد فوق، یک هدفون بلوتوثی با مدل SBH70 نیز به خریداران هدیه داده خواهد شد و به هر فردی که تا ماه اکتبر این گوشی را خریداری کند یک سال نیز اضافه بر زمان پیش فرض، وارانتی محصول اعطا خواهد شد.

  همانطور که قبلاً نیز در مورد این گوشی، ویژگی ها و قیمت عرضه آن با شما دوستان صحبت کرده ایم، Xperia XZ از نمایشگر 5.2 اینچی با رزولوشن Full HD از نوع IPS LCD در کنار چیپست پردازنده Snapdragon 820 و 3 گیگابایت حافظه RAM و 32 یا 64 گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است که در کنار این موارد استاندارد ضد آب و گرد و غبار IP68 و دوربین پشتی 23 مگاپیکسلی با فناوری فوکوس جدید و قابلیت فیلمبرداری 4K و دوربین جلوی 13 مگاپیکسلی برای آن در نظر گرفته شده اند. البته نکته جالب در مورد این گوشی این است که نسخه بین المللی آن یک سنسور اثر انگشت در دکمه Power خود دارد و نسخه ویژه ایالات متحده فاقد آن است.

  منبع: GSMArena

  کیس و پاور گرین

  پلکستور گارانتی آواژنگ

  مطالب مرتبط :

  آخرین مطالب را از طریقRSS دنبال کنید یا مشترک خبرنامه شوید:

  به اشتراک بگذارید

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بدون عضویت در سایت

  نظرات (1)

  • ایول داره کار سونی حتی ایفون هم طی 45 دقیقه موجودی یک کشورش تموم نشده !!! خخخخخ به امید گسترده تر شدن برند اکسپریا چون سونی واقعا جنس هاش پر از نو اوری و کیفیت و اباهت ! و تمام محصولاتش با بالا ترین مهندسی طراحی شد قطعا XZ رو میخرم چون واقعا بهترینه !

  چسبانده شده ها

  محبوب ها


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات