بردلی: بدترین دشمن ما خودمان هستیم؛ دیوانه وار به تلاش کردن ادامه خواهم داد تا تیم را احیا کنم

سه شنبه 7 دی 1395 12:43 ق.ظ

 

بردلی: بدترین دشمن ما خودمان هستیم؛ دیوانه وار به تلاش کردن ادامه خواهم داد تا تیم را احیا کنم

 • بردلی: بدترین دشمن ما خودمان هستیم؛ دیوانه وار به تلاش کردن ادامه خواهم داد تا تیم را احیا کنم

  سرمربی پیشین تیم ملی در لیگ برتر به بن بست خورده است.

  طرفداری- باب بردلی سرمربی امریکایی سوانزی سیتی پس از شکست سنگین 4-1 برابر وست هم به شدت از شرایط تیمش نالید. در ابتدای کار آندره آیو دروازه تیم پیشین خود را گشود و در ادامه وینتسون رید و مایکل آنتونیو یا گل های خود چکش ها را 3-0 پیش انداختند. در دقایق پایانی بازی فرناندو یورنته مهاجم بلند قامت اسپانیایی سوانزی یکی از گل های خورده را جبران کرد ولی اندی کارول همتای او در وست سریعا پاسخ گل وی را داد.

  به گزارش اسکای بردلی پس از بازی گفت:

  ما بدترین دشمن خود هستیم. وقتی همه چیز بر علیه ماست، ما فقط از مسیر خود منحرف می شویم. اخیرا نمایش های خانگی ما بهتر بوده اند ولی امروز ما به هیچ وجه نمی توانیم که راضی باشیم. از روز نخست همین را گفته ام که از شرایط تیم آگاه هستم و هر روزه هر چه در توانم باشد را انجام می دهم. چیزی فرق نکرده و من می خواهم دیوانه بار به تلاش کردن ادامه دهم تا این تیم را احیا کنم. (آینده ام) خارج از دستان من است. من فقط روی خودم کنترل دارم و پس از بازی ها بهانه جویی نمی کنم. حالا فقط می توانم بازیکنان را برای مقالبه با این اوضاع به چالش بکشم.

  او در پایان اضافه کرد: 

  فوتبال می تواند ظالمانه باشد. وقتی به یک بازه بد می رسید، در قالب یک تیم همه چیز بد پیش می رود و این شرایط حال حاضر ماست. اخیرا گل اول که از راه می رسد، اعتماد به نفس ما را با خود می برد. ما در بین دو نیمه در این باره حرف زدیم که چگونه می توان به شکلی هوشمندانه به بازی برگشت اما در نیمه دوم کرنرها از راه رسیدند؛ کرنرهایی کشنده.


برچسب ها: بردلی: ، بدترین ، دشمن ، ما ، خودمان ، هستیم؛ ، دیوانه ،
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic