جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

شنبه 17 مهر 1395 01:09 ب.ظ

 

جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

 • جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

  عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی که برای طرفداران خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند. عکس های سلفی بازیگران و هنرمندان بسیار به چشم می خورد. 

  عکس یادگاری دو مجری برنامه کودک از دو نسل متفاوت. ملیکا زارعی در کنار بانو گیتی خامنه که امیدواریم هرکجا هستند سلامت و سرزنده باشند. مشاهده این عکس از معدود مواقعی است ;i باعث میشود به کودکان نسل جدید فخر بفروشیم و در مقام مقایسه شرایط آن موقع و این موقع، کم نیاوریم! یک ضرب المثل معروفی هست متشکل از ماه و گردون و زمین و این حرف ها، دقیقاً همان!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عباس غزالی عکسی از طراحی خلاقانه یکی از هواداران هنرمندش را به اشتراک گذاشت. بار ها گفته ام و متذکر شده ام که این عزیزان هنرمند بهتر است هنر و خلاقیتشان در جای بهتری صرف کنند که عایدی برایشان داشته باشد. مثلاً همین عزیزی که این طراحی را خلق کرده، اگر به خود و هنرش بها دهد از لحاظ قوه تخیل یک پا هایائو میازاکی میشود! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)شبنم مقدمی در حال صافکاری پیش از حضور در مقابل دوربینِ کار جدیدشان. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سلفی آرش میراحمدی در کنار پسر زنده یاد پروفسور حسابی، یکی از بزرگترین افتخارات تاریخ علم و دانش کشور. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)خوشحالی بی حد و حصرِ راما قویدل (خودتان شدتش را میبینید!) از اینکه توانسته با رضا توکلی همکاری کند. اینکه این همکاری در چه حوزه ای است، چیزی عنوان نشده ولی این حجم از خوشحالی بعید است صرفاً بخاطر یک پروژه سینمایی/تلویزیونی باشد! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سلفی اشکان دژاگه با دخترهای عزیزش، پیش از آنکه با پای مصدوم راهی اردوی تیم ملی در ارمنستان بشود. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)شرمنده بهاره خانم که تغییرات فصلی و طبیعتِ کائنات نمیتوانند انتظارات شما را برآورده کنند. من شخصاً عذر میخواهم! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)یادم باشد در روز بازیگر (یا روز محیط بان!) یک تقویم جیبی برای نفیسه خانم بگیرم که انقدر از قافله عقب نباشد! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)شهرام قائدی چالش عکسِ “خسته و داغان ولی امیدور” به راه انداخته است. در مورد این چالش ها، جای دارد یادی بکنیم از قهرمان محبوب کشورمان، سعید عبدولی و هر چی که هست! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)برخی عکس ها هم هستند دلیل خاصی برای ثبتشان وجود ندارد. همین طوری دورهمی عکس گرفته اند. مثل همین عکس بهراد خرازی، جلیل فرجاد و دخترش مارال خانم. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)– انقدر با زخمت وَر نَرو بچه! جاش میمونه!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عکس بالا: وقتی بالاخره پیامت را Seen میکند.
  عکس پایین: وقتی پس از Seen، بدون جواب، آفلاین میشود.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سعید عرب طی این پست از موضوع بسیار مهم و حیاتی برای فالوئر ها، یعنی رنگ مورد علاقه اش پرده برداشت. اظهار نظری که موجی توأمان از خوشحالی و ناراحتی را در جای جایِ کشور به راه انداخته است.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)همراه داشتن کلاه شاپو، لنگ، کت شلوار مشکی و پیراهن سفیدِ 3 دکمه در این کنسرت الزامی است.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عکس پاییزی شهره سلطانی را بیخیال، کپشن چی میگه؟! سه گزاره ی کاملاً مجزا و متفاوت که به طرز متحیرالعقولی از یکدیکر استنتاج شده اند! واقعا چنین نتیجه گیری ای هنر میخواهد و شهره سلطانی یک هنرمند واقعی است! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)مهر برای ما به رنگ نارنجی است. نارنجیِ برترین هایی! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)بهاره افشاری به کمک دوستانی که حواسشان به همه چیز هست، توانست صفحه اش را پس بگیرد. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عکس زیبای امیرغفارمنش با فرزند نازنینش که او را در آغوش گرفته، حدود پانزده سال پیش. لازم به ذکر است که فرآیند پُر شدن موهای یک نوزاد نهایت 2 سال طول میکشد ولی فرآیند سپید شدن موها بالای 15 سال.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)این هم عکس پاییزی علی دایی سوار بر اسب فوق العاده زیبایش. همان اسبی که احتمالاً شایعات عجیب و غریبی درباره اش شنیده اید، مثلا اینکه: “علی دایی روزی 40 میلیون خرج اسبش میکند” و یا “علی دایی اسبش را با لامبورگینی آونتادور طاق زده است”،

  حتی این جمله که “اسب علی دایی عصر ها با ماشین خودش به هایپر مارکت میرود و خرید روزانه را انجام میدهد” و خیلی جملات تخیلیِ دیگر که همیشه در کنار نام علی دایی نقل شده و دهان به دهان گشته است.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)علیکم الهِلو. آرمین جان فکر نمیکنی اسکوترِ مورد استفاده کمی برای گروه سنی شما نامناسب باشد؟! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)حافظ ناظری نوید یک خبر خوب برای اهوازی ها را داده. خبری که طبیعتاً درمورد کنسرت اش نیست، چون همه میدانیم لغو خواهد شد! خلاصه پیشاپیش مبارک باشد. انشاالله به پای هم پیر شوید حافظ جان. (این واژه “پیشاپیش” خیلی واژه خوبی است و هر بازه زمانی را پوشش میدهد، از یک روز تا 40 سال. ما تبریکمان را گفتیم، حالا هر وقت خودش خواست میتواند دست بکار شود!) 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)یادی کنیم از مرتضی پاشایی عزیز که جای صدایش این روزها خیلی خالی است. روحش شاد و یادش گرامی. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)نفس عمیق بکش مانی جان و به خودت مسلط باش! اگر نفس جواب نداد از این مشماها فوت کن. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)مسعود جعفری جوزانی و دخترش سحر به همراه حبیب رضایی به تماشای ماتریوشکا رفته بودند که این عکس را پس از تماشایش با خالق آن گرفتند. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)آزیتا ترکاشوند رفته بود عکس هایی که هفته پیش در آتلیه سر کوچه شان گرفته بود را تحویل بگیرد که این عکسِ سرشار از خلاقیت را گرفت.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)خاله نسرین مقانلو در حال خداحافظی با پسرش پیش از بازگشت به وطن. ما که متوجه نشدیم سخت ترین لحظه زندگی آدمی کدام لحظه است. لحظه خداحافظی از عزیزان یا لحظه بازگشت به وطن؟! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)خاطره حاتمی در تعجب و عجز از انسان. شاید ندانید و برایتان جالب باشد که خاطره حاتمی خودش یک آدم فضایی است، بخاطر همین رفتار انسان ها برایش انقدر عجیب و غیرقابل هضم است.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)هزار آفرین به بچه های تیم ملی نوجوانان فوتبال که توانستند خیلی راحت به جام جهانی صعود کنند. عرض تبریک و خسته نباشید دارم خدمت این عزیزانِ آینده دار، علی الخصوص طه شریعتی ستاره تیم، همچنین تبریک به عباس چمنیان مربی خوب تیم ملی نوجوانان. جواد نکونام هم با این پست این صعود را تبریک گفته است. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)قالی خانمِ کرمانی… ببخشید، نیکی خانمِ کریمی در حال رفتن سر کار این سلفی صبحگاهی را گرفتند.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)هادی جان کاظمی هم با این سلفی تولد برادرش آقا حامد را تبریک گفت. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سحر دولتشاهی برای تسکین حالِ این روز هایش که با شدت گرفتن بادهای موسمی برخاسته از خاک یونان، مشوش تر شده، به قدم زدن و عکاسی روی آورده است! سخت نگیر سحر جان، همه چیز درست میشود! 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)ویدئوی خنده داری که رضا عطاران از سریال نوستالژیک ساعت خوش مربوط به 22 سال پیش به اشتراک گذاشت و خنده های ترانه علیدوستی در واکنش به این ویدئو.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سحر دولتشاهی، مهسا همتی و پگاه آهنگرانی در نمایی از فیلم سینمایی “لابی” ساخته ی محمد پرویزی کارگردان کم نام و نشانِ سینما که در مراحل پایانی ساخت قرار دارد. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)این عکس را محض احتیاط در کنار یک لیوان آب قند مشاهده کنید!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)لادن خانم مستوفی از نمایی متفاوت در نمایش سقراط که به شب های پایانی اجرایش نزدیک شده است. نمایشی که ارزش چند بار تماشا دارد و به شدت توصیه میشود. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)متاسفانه ننه علی به رحمت ایزدی پیوست و علیِ عزیز را با خاطرات و جای خالی اش تنها گذاشت. سخت ترین کار دنیا تسلیت گفتن و ابراز همدردی با کسی است که مادرش را از دست داده. آرزوی صبر و بردباری دارم برای علی مسعودی، همین. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)مجید صالحی، نوید محمدزاده و الهام حمیدی در مراسمی که نه بخاطر بازگشت غرور آفرین خانمِ حمیدی به وطن، بلکه در راستای حمایت از مبتلایان به اعتیاد برگزار شده بود.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)متین ستوده و آلبرت اینشتین در پشت صحنه یکی از کنفرانس های علمی پروفسور در مونیخ.
  (آرزوی سلامتی داریم برای سعید خان پورصمیمی)
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)تبریک به فرهاد خان اصلانی که برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره فیلم باتومی گرجستان شده است. در اینجا هم به همراه جایزه اش که یک اسب دریاییِ طلایی است (!) در کنار مهتاب کرامتی که داور این جشنواره بود این عکس را گرفته است.

  پ.ن: اسب دریایی تنها جانوری است که در آن ها عمل بارداری و زایمان بر عهده جنس مذکر می باشد. گفتم شاید برایتان جالب باشد! البته اسب های آبی با آن هیکلِ گولاخ و خسته شان این قضیه را به خودشان نگیرند، ما مخلصشان هستیم، روی سخنمان با اسب های دریایی بود.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)سلفی نوید محمدزاده و رفیقش در کنار بهمن خان مفید، یکی از سوپراستار های سینمای قبل از انقلاب. دورهمی کوچکی که فقط همین عزیزان در آن حضور داشتند و خبری از حاجی نصرت، رضا پونصد، علی فرصت و کریم آب منگل نبود.  
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)وارد مشکلات و دعوای شخصی سیروان با خودش نمی شویم. 
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)متاسفیم برای علی پهلوان که خودش از اینکه به ایران بازگشته و قرار است دوباره بخواند، خبر ندارد!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)عکس یادگاری هدی زین العابدین با سیامک عباسی پس از کنسرت دیشب. هدی با تاکید روی “دوست خوب قدیمی من” خواسته بگوید که او قیافه سیامک را قبلاً دیده بود و یک – هیچ از بقیه مردم جلو است!
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)با این عکس از بهنام تشکر و سارا رسولزاده در نمایی از تئاترشان، این شماره را هم به پایان میرسانیم. تا فردا، یا علی.
  جالب ترین عکسهای بازیگران و ستاره های ایرانی (118)

  برترین ها


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic