تبلیغات
وب تفریح - گیم شات: باکس افیس ویدیویی؛ هفته دوم مرداد 95

گیم شات: باکس افیس ویدیویی؛ هفته دوم مرداد 95

چهارشنبه 24 شهریور 1395 09:05 ب.ظ

 

باکس افیس ویدیویی ؛ هفته دوم مرداد 95

 • باکس افیس ویدیویی ؛ هفته دوم مرداد 95

  عصر آخر هفته شما بخیر باشد. باری دیگر با آیتم ویدیویی باکس افیس در خدمت شما عزیزان هستیم. این بار نیز به سراغ جدول 10 فیلم پرفروش برتر هفته خواهیم رفت و ضمن معرفی، نگاهی خلاصه‌ای به آنان می‌اندازیم. با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه باشید.

  در رتبه دهم باکس‌آفیس این هفته انیمیشن عصر یخبندان 5 قرار دارد. این فیلم با سه هفته اکران به فروش 53 میلیارد دلاری رسید. این بار نیز شاهد ماجراجویی‌های گله‌ای خواهیم بود که افراد آن مشکلات را پشت سر گذاشته تا در طبیعت وحشی خود زنده بمانند. فراز و نشیب‌های دریایی، خنده و ماجراجویی خط اصلی داستان را تشکیل می‌دهد.

  باکس افیس

  فیلم مادرهای بعد با دو هفته اکران به فروش 50 میلیون دلاری رسیده و در رتبه سوم باکس آفیس قرار دارد؛ داستان این فیلم در مورد زن جوانی به نام «اِمی» بوده که دارای یک شوهر مهربان، فرزندانی خوب و یک زندگی عالی است. وی از کار کردن در خانه و دور ماندن از دوستانش خسته شده و قصد دارد با کمک چند نفر از جمله مادرش مسئولیت‌های خانگی خود را به عنوان یک همسر رها کند و مانند دوران جوانی به تفریح بپردازد.

  فیلم جیسون بورن با سه هفته اکران به فروش 103 میلیون دلاری رسیده و در رتبه دوم باکس آفیس قرار دارد؛ چند سال بعد از ناپدید شدن جیسون بورن، زمانی که جهان در بی‌ثباتی و جنایت‌های تبهکاران غرق شده، جیسون از درون تاریکی ظهور کرده و روشنایی را برای مردم جهان به ارمغان می‌آورد و برای نابودی همیشگی جرم و جنایت تلاش‌های خودش را آغاز می‌کند؛ ولی این بار دشمنی سرسخت از گذشته در مقابل او قرار دارد که کارش را برای رسیدن به هدف نهایی سخت می‌کند.

  فیلم جوخه انتحار با یک هفته اکران به فروش 133 میلیون دلاری رسیده و در رتبه اول باکس آفیس قرار دارد؛ داستان فیلم جوخه انتحار از آنجایی آغاز می‌شود که یک گروه مخفی دولتی به نام آرگوست تصمیم به تشکیل گروهی مخوف از بدنام‌های زندانی می‌گیرد تا در ماموریت‌های بلک آپس شرکت داشته باشند. آن‌ها در قبال بخشش و نجات بشریت از دست یک تهدید قدرتمند ناشناخته مجبور به تشکیل گروهی به نام نیروهای مسلح ایکس می‌شوند.

  باکس افیس ویدیویی گیم‌شات

  لازم به‌ذکر بوده که تدوین و گویندگی این ویدیو بر عهده آقای ناصر غضنفری بوده است.

  شما کاربران گیم‌شات همچنین می‌توانید با مراجعه به این لینک به مطالعه مقاله «باکس آفیس: جوخه انتحار گیشه را به آتش کشید» به قلم آقای نیما رمضانی بپردازید.